Proč nakupovat právě u nás?

Vyrábíme zástěry, ve kterých se dokonale pojí design s funkcí. Nic nezastírají – naopak. Nechají vyniknout tvář vašeho podniku i osobnost každého člena týmu. Nezáleží na tom, jestli jste barista, barman, pekař, květinář, kadeřník či automechanik. V našich zástěrách se vám bude pracovat skvěle.

 

V našem e-shopu si díky chytrému konfigurátoru můžete sestavit zástěry podle vašich preferencí a požadavků. Víme, že není jednoduché sladit oblečení personálu s interiérem a stylem jednotlivých provozů. Proto neváhejte kombinovat barvy látek s různými odstíny popruhů a kovových doplňků. Vznikne tak jedinečný kousek pouze pro vás.

 

Používáme pevné a kvalitní materiály, aby zástěry vydržely každodenní provoz. Materiál je testován přímo v laboratořích výrobce, hotové zástěry pak

ve vysoce zátěžových provozech.

Popruhy vyrábíme ze dvou druhů hovězí kůže. Ramenní části a poutka na utěrky z lícové hovězí třísločiněné usně a části zavazovací či popruhy za krk z měkčené anilinové. Všechny kožené komponenty jsou kvůli praní odepínatelné.

 

Dbáme na to, aby se vám naše zástěry dobře a pohodlně nosily. Proto téměř nepoužíváme úvaz za krk, ale křížem přes záda. Takto celou váhu zástěry nosí vaše ramena a ne krční páteř. Popruh za krk doporučujeme do zaměstnání, kde se více sedí než stojí (např. tatéři či restaurátoři).

Díky flexibilnímu upnutí na hrudníku a chytrému zavazování v pase se zástěra přizpůsobí každé postavě. A kroužek na zádech zajistí, že vám kožené popruhy nebudou padat z ramen.

 

V zástěrách Apronista budete nepřehlédnutelní.